Купить книгу Купить в магазине

У морському металевому контейнері, що прибився до берега острова, який поділяє наш та потойбічний світи, Джон Збирач знаходить скалічену, змерзлу і ледь живу молоду жінку. За допомогою Цілителів та Вчених, Джон опікується Ліллі і незабаром виявляє, що її генетичний код пов’язано з усіма відомими расами. Ніхто навіть уявити не може, яке значення буде мати її одужання... Ніхто, окрім самої Єви, матері всіх живучих на Землі, яка називає Ліллі «донькою» та пропонує на власні очі побачити правду про свою історію, яка насправді є історією кожного з нас.

Якщо «Хижа» надихає читача до особистого, нерелігійного розуміння Бога, то «Єва» звільняє нас від хибних інтерпретацій, які ще з часів Едемського Саду зруйнували відносини між людьми. Книга допоможе нам побачити один одного такими, якими бачить нас Творець — цілісними, унікальними, без жодних культурних норм чи обмежень.

ISBN 978-617-7248-48-3
переплет: м'який
формат: 138х200
кол-во стр.: 320 стр.
рік видання:  2016 

Отзывы

Оставить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.
 
Входите
Извините, но вы не можете скачать каталог, вы не авторизированы
Войдите
Обратная связь