БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник проти Третього рейху

  • Коли неправда і страх вражають цілі народи й церкви, Бог посилає пророків, таких як Дітріх Бонгьоффер. Сьогодні Бог говорить його голосом, проповідями, листами, життєвим прикладом.

    Михайло Черенков, доктор філософії


  • «Мовчання перед лицем зла саме є злом: Бог не вважатиме нас невинними. Не говорити — означає говорити. Не діяти — означає діяти».

    Дітріх Бонгьоффер

 
Купить книгу Купить в магазине

Чи може хтось гостріше відчувати зло ХХ століття, ніж віруюча людина?

У той час, коли Адольф Гітлер разом із нацистами спокушав націю, залякував увесь континент і намагався винищити євреїв Європи, невелика група інакодумців і диверсантів працювала над тим, щоб зруйнувати Третій рейх із середини. Одним із них був Дітріх Бонгьоффер — пастор і письменник, відомий своїми працями The Cost of Discipleship («Послідовництво») та Life Together («Життя разом»), які стали духовною класикою. Він був страчений у 1945 році в концентраційному таборі за участь у таємній змові проти Адольфа Гітлера.

У першій за сорок років масштабній біографії Дітріха Бонгьоффера Ерік Метаксес, якого визнано найкраще продаваним автором, за версією New York Times, переплітає обидві нитки його життя — теологічну та розвідувальну, — щоб розповісти захоплюючу історію неймовірної моральної стійкості й хоробрості перед безжалісним злом. У глибоко зворушливій розповіді Метаксес використовує раніше недоступні матеріали — особисті листи, докладні щоденникові записи та спогади, почуті з перших уст, — щоб якнайповніше висвітлити досі невідомі аспекти життя і теології цієї визначної людини.

У книзі «Бонгьоффер: пастор, мученик, пророк, агент розвідки — праведник проти Третього рейху» Метаксес докладно описує драматичне рішення, яке Бонгьоффер прийняв у 1939 році: полишити безпечний притулок в Америці заради повернення до гітлерівської Німеччини. Наводячи розлогі уривки з любовних листів та закодованих послань, які отримував Бонгьоффер і які він сам писав із камери №92, Метаксес уперше розповідає повну історію Дітріхового пристрасного й трагічного кохання.

Читачі довідаються про нові здогадки та відкриття під час перебування Бонгьоффера в Абіссинській баптистській церкві в Гарлемі, яке змінило його життя, та про його радикальну позицію стосовно того, чому християни повинні боронити євреїв. Метаксес також розповідає про реакцію Бонгьоффера на Ніч розбитого скла, про його участь у відомому замаху на вбивство Гітлера «Валькірія», в «Операції 7», а також про спробу нелегально переправити євреїв до нейтральної Швейцарії.

Книга «Бонгьоффер» є свідченням неймовірної віри однієї людини, її боротьби за визволення свого народу від прокляття нацизму. Вона дихає радістю, яку не може затьмарити навіть смерть. «Бонгьоффер» — історія життя, сповненого прагнення правди й справедливості, історія про людину, яка боролася від імені тих, хто зіткнувся із невблаганним злом.

ISBN 978-966-2615-13-5
переплет: м'який, УФ лак
формат: 165х240
кол-во стр.: 576 стр.
рік видання:  2016 

Отзывы

Re: БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник ...

А на коли планується видання книги?

Re: БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник ...

Добрий день!Коли планується вихід даного видання?

Оставить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.
 
Тамара Резникова
Андрей Тавров
Тамара Резникова
Александр Юрченко
Входите
Извините, но вы не можете скачать каталог, вы не авторизированы
Войдите
Обратная связь