БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник проти Третього рейху

  • Коли неправда і страх вражають цілі народи й церкви, Бог посилає пророків, таких як Дітріх Бонгьоффер. Сьогодні Бог говорить його голосом, проповідями, листами, життєвим прикладом.

    Михайло Черенков, доктор філософії


  • «Мовчання перед лицем зла саме є злом: Бог не вважатиме нас невинними. Не говорити — означає говорити. Не діяти — означає діяти».

    Дітріх Бонгьоффер

 
Купить книгу Купить в магазине

Чи може хтось гостріше відчувати зло ХХ століття, ніж віруюча людина?

У той час, коли Адольф Гітлер разом із нацистами спокушав націю, залякував увесь континент і намагався винищити євреїв Європи, невелика група інакодумців і диверсантів працювала над тим, щоб зруйнувати Третій рейх із середини. Одним із них був Дітріх Бонгьоффер — пастор і письменник, відомий своїми працями The Cost of Discipleship («Послідовництво») та Life Together («Життя разом»), які стали духовною класикою. Він був страчений у 1945 році в концентраційному таборі за участь у таємній змові проти Адольфа Гітлера.

У першій за сорок років масштабній біографії Дітріха Бонгьоффера Ерік Метаксес, якого визнано найкраще продаваним автором, за версією New York Times, переплітає обидві нитки його життя — теологічну та розвідувальну, — щоб розповісти захоплюючу історію неймовірної моральної стійкості й хоробрості перед безжалісним злом. У глибоко зворушливій розповіді Метаксес використовує раніше недоступні матеріали — особисті листи, докладні щоденникові записи та спогади, почуті з перших уст, — щоб якнайповніше висвітлити досі невідомі аспекти життя і теології цієї визначної людини.

У книзі «Бонгьоффер: пастор, мученик, пророк, агент розвідки — праведник проти Третього рейху» Метаксес докладно описує драматичне рішення, яке Бонгьоффер прийняв у 1939 році: полишити безпечний притулок в Америці заради повернення до гітлерівської Німеччини. Наводячи розлогі уривки з любовних листів та закодованих послань, які отримував Бонгьоффер і які він сам писав із камери №92, Метаксес уперше розповідає повну історію Дітріхового пристрасного й трагічного кохання.

Читачі довідаються про нові здогадки та відкриття під час перебування Бонгьоффера в Абіссинській баптистській церкві в Гарлемі, яке змінило його життя, та про його радикальну позицію стосовно того, чому християни повинні боронити євреїв. Метаксес також розповідає про реакцію Бонгьоффера на Ніч розбитого скла, про його участь у відомому замаху на вбивство Гітлера «Валькірія», в «Операції 7», а також про спробу нелегально переправити євреїв до нейтральної Швейцарії.

Книга «Бонгьоффер» є свідченням неймовірної віри однієї людини, її боротьби за визволення свого народу від прокляття нацизму. Вона дихає радістю, яку не може затьмарити навіть смерть. «Бонгьоффер» — історія життя, сповненого прагнення правди й справедливості, історія про людину, яка боролася від імені тих, хто зіткнувся із невблаганним злом.

ISBN 978-966-2615-13-5
переплет: м'який, УФ лак
формат: 165х240
кол-во стр.: 576 стр.
рік видання:  2016 

Отзывы

Re: БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник ...

А на коли планується видання книги?

Re: БОНГЬОФФЕР: пастор, мученик, пророк, змовник — праведник ...

Добрий день!Коли планується вихід даного видання?

Оставить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.
 
Входите
Извините, но вы не можете скачать каталог, вы не авторизированы
Войдите
Обратная связь