• У 2005 році було написано книгу, на сторінках якої батько вилив своє серце, і її слова почали ширитися світом. Цей твір був фантастичним, але правдивим. Він почався з 50 копій, роздрукованих для родини, і завершився 18 мільйонами примірників, проданих у різних куточках землі. Люди обговорювали «Хижу» — цю історію трагедії, любові та надії, — сперечалися та закохувалися в неї.

    Сім років потому автор Вільям Пол Янг випускає одну з найбільш очікуваних книжок десятиріччя: нову розповідь про рішення, співучасть та стосунки, що підіймаються на поверхню хвилями наших вчинків. Вона містить ту ж саму ДНК, що змушувала нас засмучуватися та змінюватися у «Хижі», хоча й має власну історію. Перехрестя — це місце, де все фальшиве стикається з викликом, і відкриваються шляхи до справжніх змін. Смійтеся, плачте, дивуйтеся та слідкуйте за тим, як розгортається таємниця прагнення нашого серця до краси та істини.

    Рішення; дороги, що ми маємо перетнути; очі, щоб бачити, та серце, щоб любити, — це наші щоденні подарунки.

 
Купить книгу Купить в магазине

Ентоні Спенсер — егоїст, який, незважаючи на болісно високу ціну перемоги, пишається власноруч створеним надуспішним бізнесом. Внаслідок інсульту він впадає у кому, опиняється в реанімаційному відділенні лікарні і «прокидається» у сюрреалістичному світі: «живій» місцевості, що відображає увесь спектр його земного життя — від прекрасного до огидного. Тут на Тоні очікує живе спілкування з тими, кого він вважає проекціями власної підсвідомості. Втім, він прислухається до їхніх порад, сподіваючись, що вони допоможуть йому з’ясувати справжній стан речей і, можливо, навіть врятуватись.

Внаслідок цієї пригоди Тоні опиняється посеред хитросплетіння глибинних відносин, коли він отримав змогу «бачити» крізь фізичні очі та відчуття інших людей. Проте, він залишається «сліпим» до наслідків приховування своїх корисливих планів та втрат, і це призводить до війни з процесом зцілення та відновлення здатності довіряти.

Чи змусить це несподіване плетиво подій дослідити Тоні власне життя та зрозуміти, що він будує картковий будиночок на отруєній землі розбитого серця? Чи знайде він мужність прийняти вкрай важливе рішення, здатне запобігти величезній несправедливості, механізм якої він встиг привести у дію перед тим, як впасти у кому?

ISBN 978-966-2615-83-8
переплет: твердый, ляссе
формат: 138х200 мм
кол-во стр.: 320 стр.
год издания:  2014 

Отзывы

Re: Перехрестя

Очень стоящая вещь от создателя нашумевшей "Хижины" Янга! Но думаю, что "Перекресткам" не нужно тягаться с предшествующим творением автора, у "Перекрестков" есть всё, чтобы увлечь, расслабить, повеселить, и надоумить о смысле жизни.

Оставить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.
 
Дэвид Бейкер | Девід Бейкер
Билл Брайт
Геннадий Мохненко
Дэвид Бейкер | Девід Бейкер
Входите
Извините, но вы не можете скачать каталог, вы не авторизированы
Войдите
Обратная связь